Pragniesz poprawić wygląd włosów w błyskawiczny sposób? Znakomicie trafiłeś!

Pierwiastki aktywne preparatu VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i opóźniają proces ich wypadania, w współczesnym problem łysienia.

Wzmocnienie oraz odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Skuteczny środek na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na zbytu stale pojawia się coraz dobrze produktów gwarantujących spektakularne efekty, gdy należy o porost włosów i zahamowanie procesu ich wypadania. Jednak czy warto im wierzyć? By upewnić się co do efektywności preparatu, warto skonsultować się ze specjalistą.

dr. med. Bogdan Martinov – specjalista trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się badaniem i łagodzeniem chorób powiązanych z dolegliwościami skóry głowy i ludzkimi włosami.

„Wypadanie włosów jest działaniem naturalnym, choć dosyć uciążliwym. Szczególnie, gdy stanowi ono zbędne i przychodzi do łysienia. Temat ten wyjątkowo dotyczy panów. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, podyktowane produkcją testosteronu, a dobrze kwestia ujmując dihydrotestosteronu. Tworzy on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz miększe i słabsze włosy, i z okresem jedzie do osłabień ich realizacji, wytwarzając wyłącznie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa i stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, przyjeżdżając do mnie, jest chętnych na przyjęcie bardzo delikatnych kroków, jak np. przeszczep włosów. Sam przed podjęciem tak silnych decyzji warto zacząć najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które docierają na zwiększenie aktywności skóry głowy do wzrostu włosów. Istnieje obecne pewny, a pewny sposób. Warto wybrać środek o normalnym składzie, który nie powodowałby efektów ubocznych. Poleciłbym coś wielkiego w biotynę, selen, ale także kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan wyjściem Twojego
problemu wypadających włosów!

VitaHairMan jest innowacyjnym produktem, dzięki któremu potrafią zniknąć Twoje kompleksy. Problem wypadania włosów, w współczesnym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia optymalnych produktów. VitaHairMan jest preparatem o doskonale skomponowanym składzie, wchodzącym na moc dziedzin związanych z pracą włosa.

Vita Hair

www.Vita-Hair-man.com