Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla gości. Ich zbiór istnieje w wszyscy naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie przychodzą na wzbudzanie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich oddziaływanie pomoże wykreować atmosferę zaufania i zaangażowania, w której pozostałe kobiety będą Owi dużo przychylne i uległe. Wpływanie feromonów jest całkowicie oryginalne i przyjazne, ze powodu na to, iż są to bezwonne substancje. Stanowią one nie tylko środek do sukcesu na randce, czy imprezie, ale jeszcze w interesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz zrobisz aurę zaufania oraz oczekiwania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w tle
powstaniesz w sztuce dominatora i przywódcy
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe historie i kupisz akceptację innych typów

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w mieszkaniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony tworzą przez blisko 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i dokładniej mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w szkoleniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do szkoły infochemicznej, które tak przebiegają w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Okazuje się jednak, że substancje też nie są małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe prace w codziennym życiu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają kontrolę i zezwalają na poznanie się spośród otoczenia, znacząco oddziałują na pewność siebie, a i – co dla części jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów otwiera się w okresie, kiedy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak oddziałują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, owocnie przyciągają do nas płeć przeciwną i wspomagają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklamy na mój problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem impulsy są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym stanowią się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów podejmuje się to w własnej podświadomości.

alluramin price

Alluramin24.com