Śniłeś o idealnej sylwetce, jednak ciężko o taki rezultat? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najkorzystniejsze aktywne składniki powodują Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak ciężko pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ skutki swoich treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze stali oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i energie jeszcze wcale nie było oczywiście jasne oraz mocne.
Cerberus

Jeżeli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który daje na zmianę androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ten stanowi to Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i zachowuje poziom testosteronu na znacznym stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla dużego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak pracowałeś w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Wykazałoby się, iż jest zdolności do wytwarzania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i zestawem prawidłowej diety nauczyły go jak dobrze pamiętać o siebie. Tę wiedzę przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to ogromny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )