Doskonałe rezultaty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
duży rezultat treningów
najdoskonalsza klasa produktów
przypływ energii i chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w zakresie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wytrwałość i masę mięśniową. To głównie sprawny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najlepsze rezultaty sportów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na ochron Twojego testosteronu. Znaczy to same korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i wielkości jeszcze zupełnie nie było właściwie oczywiste i intensywne. Będziesz tworzył pewność, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wspólnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty treningów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc oraz wstąp na następujący poziom ćwiczeń. Kimera to istotniejsza moc i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na skutki treningów. Zwiększ sprawność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej walce i czy gotowy do drugiego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Nie będziesz zawierał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co zjadać oraz kiedy ćwiczyć, aby poprawić jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą oczywiste już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )