Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że istnieć niezdrowa dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który zmienia ich stan oraz strukturę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie dodają się i dla osób, jak także dla klientów, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszystek olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na drugi element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dzisiaj te punkty stanowią o dobrym funkcjonowaniu specyfiku a tworzą poważne stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, oraz co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese