Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć smutki, przygnębienia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest jednym z najskuteczniejszych oraz najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia ciepło i zajmuje dobrą energię.

Świeca tworzona jest ręcznie z własnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z niezwykle skutecznych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału nieodzowna istnieje jednocześnie odpowiednia formuła, jaka była używana tylko w starożytności; to jedyne zaklęcie ochronne, jakie planuje ochraniać przed negatywną energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza działanie wielowymiarowe. Nie wyłącznie strzeże przed nieszczęściem i oczyszcza, ale również unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ważną osobę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i wyciszenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest bardzo trudne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie kilku przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem należy zaledwie skupić się na planie, jaki chcemy kupić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx-Repellent Magic Formula

Kankusta-Duo

KneeActive Plus