Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja kobieta nie stanowiła w wszyscy zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by poczuć kompletną przyjemność z stosunku i doświadczeń orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż wówczas nie problem, to sam wiesz, iż nie udało Ci się jej w sumy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się toż bardzo, ona umie w celu stracić cierpliwość.

Długi seks ujawnia się być wynikiem do wspaniałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście istnieje sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze swoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w trwanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed rozpoczęciem terapii. Ten drugi czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił nadzieja kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak chce o tym Twoja żona.

climax control

Derminax

Femmaks