Przyczyny słabej erekcji.      Niemożność
dostania erekcji
to raczej powszechne zjawisko. Na całej kuli
ziemskiej
. Akurat Polska nie jest tutaj wyjątkiem, ogromna szkoda. Jednak nie zakładajmy, że jesteśmy niejako
automatycznie
skazani na ciągłe kłopoty z potencją! Na pewno warto zaznajomić się bliżej z przynajmniej niektórymi przyczynami, dzięki owej wiedzy w sumie można zmienić swój tryb funkcjonowania lub przynajmniej mieć rozeznanie czego trzeba uniknąć. Dobrze, to czego unikać?

 

1) Ciężkostrawna kuchnia to bez dwóch zdań coś czego powinniśmy może nie tyle unikać, co najzwyczajniej w świecie ograniczać się. Wiadoma sprawagolonka albo burgerypyszne, lecz jeżeli będziemy codziennie jedli takowe jedzenie, to potem impotencja niemal zagwarantowana.

 

2) Stresujące życie to również styl, którego trzeba unikać. Bo co jak co, ale kiedy w dzień jesteśmy ciągle zestresowani, to trudno nie spostrzec, iż nocą nie będzie lepiej. Co prawda nie zawsze człowiek ma okazję uniknąć stresujednakże każdy może odstresować się, na przykład wielce godne sporej uwagisiłownia czy koszykówka. W zasadzie to tych wszystkich typów aktywności sportowej jest sporo. Wyłącznie lenistwo nas ogranicza

 

3) A może stale unikamy witamin? No co jak co, lecz owoce oraz warzywa mają dużo witamin, które pozytywnie wpływają na erekcję. Ich brak sprawia dużo złego, toteż należałoby mieć o tym pojęcie.

 

4) Unikajmy stagnacji. Chodzi o to, że trudno radować się dobrym pożyciem
erotycznym
jeśli partnerka podnieca nas mniej niż dotychczas. To akurat temat na inny artykuł, ale jeżeli nasza kobieta nie będzie na nowo nas podniecała, to problemy z erekcją dziwić nie mogą.

 

 


tekst dostepny na
stronie-viagra bez recepty
cialis cena