Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, że faceci, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu tania kamagra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby spowodować dostrzegalną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój członek jest zwykle zmęczony. Musi zregenerować siły. Wobec tego niesłychanie istotne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój członek jest kamagra zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. A więc dla mocnej i zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest niezwykle istotny.