Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może też skutkować osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Inne schorzenia, które
kamagra tanio mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, spytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w leczeniu gruczołu krokowego, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu viagra bez recepty jak też o ich efektach ubocznych.

Tryb życia

Spora część ludzi myśli, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Obecnie sporo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. sygnalizuje problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia albo szkodliwe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, mało snu i inne podobne okoliczności. Pomyśl nad zmianą stylu życia, zerwij z papierosami, rozpocznij uprawianie sportu i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.