9 wskazówek na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była znacznie większa.

Przedstawiam parę prostych wskazówek, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania potwierdziły, że dotyk ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może podnieść ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i popęd seksualny. Światło z solarium też daje takie wyniki.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, że filmy miłosne podnoszą poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim problemem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Każdego dnia spożywaj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, levitra
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się wonią wanilii

Woń wanilii skutecznie wzmacnia przepływ krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet spożywa zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Toteż warto włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do członka. Pewne doświadczenie wykazało, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych ujemnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie tania kamagra